Maďarské lázně v Sárváru

Pokud vás také nadchly maďarské lázně a přemýšlíte, kam byste letos vyrazili na dovolenou, určitě vyzkoušejte ty v Sárváru. Jedná se o kompletně zrekonstruované lázně s vodní plochou o 5000 čtverečních metrech, plnou skluzavek, tobogánů a dalších atrakcí. Na druhou stranu zde najdete i spoustu léčebných programů a vyžití i pro ty nejmenší děti. A právě rodinám s dětmi jsou lázně v Sárváru ideálně přizpůsobeny.

Ubytování v Sárváru

Pokud přemýšlíte, kde se ubytovat, nechte si doporučit sárvárský hotel Park Inn skupiny Radisson. Jedná se o velmi příjemné čtyřhvězdičkové ubytování, které je přímo propojené s lázeňským komplexem, a to vyhřívanou chodbou. Můžete se tedy vydat v plavkách z hotelového pokoje až do lázní. Samotný hotel má 223 pokojů s bezdrátovým připojením na internet a hotelovou restauraci. Dětem jsou k dispozici dětské postýlky, dětská menu a také dětské hřiště. Hotel je situován 5 minut pěšky od centra města Sárvár a v docházkové vzdálenosti najdete jak Nádasdyho hrad, tak známé arboretum s botanickou zahradou a Sárvár Adventure park s lanovým centrem.

hotel-sarvar1

Sarvárské lázně

Lázně (nebo jak se oficiálně nazývá Health Spa and Wellness Centre Sárvár) kromě spousty vnějších bazénů oplývají i bazény vnitřními a bohatým wellness centrem. Kromě zaměření na rodiny s dětmi, se komplex specializuje na různé relaxační a léčivé procedury pro všechny věkové skupiny. Originální původní budova lázní nabízí vnitřní i vnější finskou saunu, parní a bio saunu, ale také aromatické kabinky a Kneippův bazén. Lázně disponují hned dvěma druhy léčivých vod, které pomáhají léčit revmatologické a gynekologické potíže, nebo sportovní zranění.

Lázně Sárvár

Mezi další vodní atrakce můžete počítat bazény s pláží, s umělým vlnobitím, zážitkové bazény, velké skluzavky, skokanské můstky, dětský zážitkový bazén, brouzdaliště, fitness tělocvičnu, bowlingovou dráhu a další hřiště a sportoviště. Novinkou je rodinná část se třemi tobogány, vířivkou, lezeckou stěnou a dalším vyžitím pro děti. Velkým tahákem je také tzv. svět kojenců, ve kterém najdete přebalovací pult, místnost na spaní, kuchyňku a vůbec vše, co vytvoří atmosféru pro ty nejmladší návštěvníky.

Velkou výhodou města Sárvár je přitom jeho poloha – tím, že leží v západním Maďarsku, jedná se o jedny z nejdostupnějších lázní z České republiky.

 

Pozn.: Tímto článkem doporučujeme hotel našeho klienta.

Označeno v Blog